spot_img

Што правеше Шилегов четири години и зошто не ги заштити Водно и Матка, или тогаш немаше избори?

Политички партииВМРО-ДПМНЕШто правеше Шилегов четири години и зошто не ги заштити Водно и...

Најчитано

Поминаа четири години, ниту еден проект кој го вети Шилегов не е реализиран. Шилегов не смее ниту даги погледне, а не пак да ги руши дивоградбите на Матка. Шилегов глуми мачо пред камери, а пред градежната мафија е маче.

Нема ниту воздух, ниту чиста животна средина. Има само мафија и интерес и за Шилегов и за Заев.

Скопје организирано се труе со амин на власта со отровен мазут, и дозвола од Царинска управа до Министерство за економија.

Скопје се гуши. Скопје е загадено. Шилегов ништо не прави за тоа, но затоа троши милиони на набавки кои Загреб и други градови ги плаќаат дупло помалку.

Шилегов и сите во СДСМ се прочитани, за личен интерес и профит и здравјето на сопствените деца ќе го загрозат.

Извор: ВМРО

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе