spot_img
spot_img

Кисела Вода: Ученици од ООУ „Партенија Зографски” планинареа на Водно

ОпштиниКисела Вода: Ученици од ООУ „Партенија Зографски” планинареа на Водно

Најчитано

Во рамки на проектот „Отворена спортска недела”, кој се реализира во организација на Федерацијата на училишен спорт на Македонија, и под покровителство на Агенција за млади и спорт, ученици од ООУ „Партенија Зографски” од општина Кисела Вода,  планинареа на Водно.

Учениците на планината се искачија во придружба со наставниците Тамара Стојанова, Даниел Бојчевиќ, и директорот на училиштето Мартин Мартиновски.

Извор: Општина Кисела Вода

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе