spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМЕ: ЈАВЕН ПОВИК за кофинансирање на претпријатија за купување на опрема, инструменти,...

МЕ: ЈАВЕН ПОВИК за кофинансирање на претпријатија за купување на опрема, инструменти, алат за обука, настава на лица за стекнување на вештини и квалификации

Прочитајте

Мицкоски на средба со дијаспората во Њујорк, да се обединиме во...

0
Почитувани, Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Христијан Мицкоски оствари средби со македонската дијаспора во Њујорк, САД. Присуствуваше на вечерната богослужба во чест на светите...