Гостивар: Инклузивни клупи за лица со посебни потреби

ОпштиниГостивар: Инклузивни клупи за лица со посебни потреби

Најчитано

На 5️0 различни локации, поставени се и достапни се инклузивни клупи за лица со посебни потреби.

Извор: Општина Гостивар 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе