spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМаркетингKosuli.mk: Најдобрите и најквалитетните кошули за секој од Администрацијата и Јавниот сектор

Kosuli.mk: Најдобрите и најквалитетните кошули за секој од Администрацијата и Јавниот сектор

Тимот на Јавна администрација ви ги претставува новите соработници и поддржувачи Kosuli.mk??

Kosuli.mk е Македонска ??компанија на изработка и шиење на КОШУЛИ – Тим од креативни и искусни млади лица, инспирирани од брзиот пазар каде сите клиенти да се задоволни од нивниот производ и квалитет.

Нивната мисија е експресно да одговорат на нарачките и нивните клиенти секогаш да бидат задоволни од услугата и квалитетот на нивните производи.

Kosuli.mk има различни дезени и два модели Слим фит и Регулар фит за секој вкус каде што преку Javnaadministracija.mk ви дава одлична понуда и поволности:

1 Кошула – 5%
2  Кошули – 10%
3  Кошули -15%

Секогаш бирајте ги најдобрите и најквалитетните кошули, ОД ВАС зависи – Kosuli.mk

? Со купена 1 кошула – гратис 200гр кафе
? Со купени 2 кошули – гратис 200гр кафе + филџан
? Со купени 3 кошули – гратис 200гр кафе и филџан+ бесплатна достава

Побрзајте и искористете ја оваа акција! ?☕

Проверете и дознајте  ги вашите димензии при одбирање и на вашите омилени Кошули:

 

 

Бидете дел од нив преку нивната Facebook страна – Кошули.мк и дознајте и погледнете ги најновите модели од најквалитетните кошули во Македонија.

Извор: Javnaadministracija.mk

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...