ДКСК: Повик за Аналитичари на податоци и информации на Учесници во Изборна кампања – Локални избори 2021

Самостојни органиСамостојни државни органиДКСК: Повик за Аналитичари на податоци и информации на Учесници во Изборна...

Најчитано

Заради ефикасно следење на изборната кампања на учесниците на претстојните Локални избори, ДКСК има потреба од ангажирање на 5 аналитичари на податоци.

ПОВИК ЗА ПРИЈАВУВАЊЕ НА АНАЛИТИЧАРИ НА ПОДАТОЦИ И ИНФОРМАЦИИ НА УЧЕСНИЦИТЕ ВО ИЗБОРНАТА КАМПАЊА – ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ 2021

Извор: Државна комисија за спречување на корупцијата

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе