Од која плажа Мицкоски пишува недолично и примитивно на Фејсбук?

Политички партииОд која плажа Мицкоски пишува недолично и примитивно на Фејсбук?

Најчитано

Бидејќи Мицкоски е на одмор во странска држава ги прашуваме во ВМРО-ДПМНЕ од која плажа пишува псовки и недолични коментари на Фејсбук?

Сосема очекувано, во ВМРО-ДПМНЕ непримерниот речник, вулрганостите и примитивизмот на Мицкоски се фрлија да ги бранат.

Тоа е нивното ниво, во белиот дворец очигледно тоа е нормално.

Тоа не го менува фактот дека Мицкоски не е достоен да води политичка партија, тој е недостоен да води ниту прифил на Фејсбук.

 

Извор: СДСМ

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе