Гостивар: Улицата „Кеј Вардар“ целосно се трансформира

ОпштиниГостивар: Улицата „Кеј Вардар“ целосно се трансформира

Најчитано

 „Кеј Вардар“, улица која целосно се трансформира.
Нов водовод, нова канализација, нови тротоари, нов коловоз, велосипедска патека.
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе