ДКСК: Јавна дебата – “Состојбите во животната средина – управување со отпад”

Самостојни органиСамостојни државни органиДКСК: Јавна дебата – “Состојбите во животната средина – управување со отпад”
spot_img

Најчитано

spot_img
spot_img

Јавната дебата “Состојбите во животната средина – управување со отпад” ќе се одржи на 10 Септември 2021 година (петок), на електронска платформа ZOOM на следниот линк:

https://us06web.zoom.us/j/87994070979?pwd=UFc0bGlyTHJ3UUlrbE81bVVla3pDUT09

 

Meeting ID: 879 9407 0979
Passcode: 703930

 

 

 

Извор: Државна комисија за спречување на корупцијата

spot_img
spot_img
spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Читај повеќе

spot_img
spot_img