Колку криминалци треба да избегаат за да Mаричиќ си поднесе оставка?

Политички партииВМРО-ДПМНЕКолку криминалци треба да избегаат за да Mаричиќ си поднесе оставка?
spot_img

Најчитано

spot_img
spot_img

 

Почитувани,
Колку криминалци треба да избегаат за да министерот за правда Бојан Маричиќ си поднесе оставка.
Само во Македоника затвореник предизвикува сообраќајна со смртни последици и од затвор оди во притвор.
Само во Македонија со Бојан Маричиќ министер криминалците се на слобода наместо во затвор.
Ден Дончев видовме како зема туце со пари и си замина во Австралија наместо во Шутка.
Драги Рашковски наместо во затвор си е дома, иако отворено праќаше пораки осомничените да не кажуваат се пред обвинителите.
Само во Македонија криминалците си поигруваат со правдата и законите.
Бојан Маричиќ со неговиот шеф Зоран Заев се најголемите убијци на правдата.
spot_img
spot_img
spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Читај повеќе

spot_img
spot_img