Заев да објасни до каде е датумот за преговори на Македонија со Европската Унија кој толку многу го ветуваше?

Политички партииВМРО-ДПМНЕЗаев да објасни до каде е датумот за преговори на Македонија со...
spot_img

Најчитано

spot_img
spot_img

По остварената средба на господинот Зоран Заев со канцеларката на Германија госпоѓата Ангела Меркел во Република Албанија, го молиме господинот Зоран Заев да објасни до каде е датумот за преговори на Македонија со Европската Унија кој толку многу го ветуваше?

 

 

 

Извор: ВМРО ДПМНЕ

spot_img
spot_img
spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Читај повеќе

spot_img
spot_img