Ајде на избори да се состави влада со кредибилитет

Политички партииВМРО-ДПМНЕАјде на избори да се состави влада со кредибилитет

Најчитано

Ако е веродостојна чудната математика на губитникот Зоран Заев, тогаш ајде на избори да се состави влада со кредибилитет.

 

 

Извор: ВМРО ДПМНЕ

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе