Кисела Вода: Дел од корисниците од бул. “Борис Трајковски” без струја

ОпштиниКисела Вода: Дел од корисниците од бул. “Борис Трајковски” без струја

Најчитано

По известување од страна на ЕВН, Општина Кисела Вода информира дека денес без електрична енергија ќе останат корисниците од бул. “Борис Трајковски” од стеснувањето кон Ваташа во Пинтија. Прекинот ќе биде во периодот од 08.30 до 12.00 часот.

 

 

 

 

Извор: Општина Кисела Вода

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе