Борислав Крмов: Левица не влегува во формална коалиција

Политички партииЛевицаБорислав Крмов: Левица не влегува во формална коалиција

Најчитано

,,Ако ние влезевме во формална коалиција, Левица ќе имаше и градоначалници. Ние намерно го одиме потешкиот пат и тоа нашите гласачи добро го знаат.”
– Борислав Крмов, гостин во „Само Вистина”
Извор: ЛЕВИЦА
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе