spot_img

Радовиш: Врачен мандатот на Ацо Ристов новиот градоначалник на општината

ОпштиниРадовиш: Врачен мандатот на Ацо Ристов новиот градоначалник на општината

Најчитано

Претседателката на Општинската изборна комисија Вера Димитриева  го врачи мандатот на Ацо Ристов новиот градоначалник на општина Радовиш.

 

 

 

Извор: Општина Радовиш 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе