Дебар: Продолжува асфалтирањето на патот во Долно Косоврасти

ОпштиниДебар: Продолжува асфалтирањето на патот во Долно Косоврасти

Најчитано

Погледнете:

 

 

Извор: Општина Дебар 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе