Кисела Вода: Дел од Драчево без струја

ОпштиниКисела Вода: Дел од Драчево без струја

Најчитано

Поради технички зафати во електродистрибутивната мрежа, дел од корисниците од улицата „Иван Хаџи Николов“ број 113 и број 111 во населбата Драчево денес, вторник, 23.11.2021год., ќе бидат без струја.

 

Како што информираат од Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, прекинот ќе трае од 9 до 11 часот.

 

 

 

 

Извор: Општина Кисела Вода

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе