Битола: Известување

ОпштиниБитола: Известување

Најчитано

Се известуваат граѓаните, дека во деновите 24.11 среда и 25.11 четврток, патот за село Трново ќе биде затворен за сообраќај, во периодот од 09.00 до 16.00 часот, поради асфалтирање.

 

 

 

 

 

Извор: Општина Битола 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе