spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeПолитички партииВМРО-ДПМНЕСписок на делегати за 17 Конгрес на ВМРО-ДПМНЕ, кој ќе се одржи...

Список на делегати за 17 Конгрес на ВМРО-ДПМНЕ, кој ќе се одржи на 12.12.2021 во СЦ Јане Сандански во Скопје

Прочитајте и дознајте официјално и детално: ??

 

 

ДЕЛЕГАТИ НА ВМРО-ДПМНЕ

 

 

Извор: ВМРО ДПМНЕ

Прочитајте

Бутел: По 40 години реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки”

0
Нема запирање кога се работи за доброто на граѓаните и за нивните потреби. Денес, започна реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки” со површина од 3000...