spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниЧаир: Стопанската комора на северозападна Македонија ја одржа манифестацијата Топ 100 најуспешни...

Чаир: Стопанската комора на северозападна Македонија ја одржа манифестацијата Топ 100 најуспешни компании за 2021 година

И големо задоволство е што меѓу Топ 5 најуспешни компании во Северна Македонија се најде и компанијата од општина Чаир АТС Груп на сопственикот Шефќет Демири, која беше рангирана на прво место по добивка и на второ место како најголема компанија.
На АТС Груп и на сите други компании кои се прогласија за најдобри им посакувам успешна работа.

Прочитајте

Карпош: Координативна средба за подигање на хигиената

0
Градоначалникот на Општина Карпош, Стевчо Јакимовски, вчера одржа координативен состанок со претставниците од Одделението за месна самоуправа и вработените коишто се задолжени за одржување...