spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниКуманово: Одлука за Избор на младинска организација која ќе раководи со Младинскиот...

Куманово: Одлука за Избор на младинска организација која ќе раководи со Младинскиот центар

Одлуката за Избор на младинска организација или организација за млади која ќе раководи со Младинскиот центар во општина Куманово можете да ја превземете на следниот ЛИНК.

 

 

 

 

Извор: Општина Куманово 

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...