HomeМаркетингЗегин ја отвори својата нова аптека во East Gate Mall

Зегин ја отвори својата нова аптека во East Gate Mall

Зегин ги отвори вратите на својата нова аптека во East Gate Mall, со која ги подигна  сите стандарди на аптекарското работење.
Аптеката има модерен, современ, луксузен и уникатен изглед, а просторот нуди  висока фукционалност и лесен пристап до производите, со што потребите на купувачите се ставаат на прво место.

Како и во останатите аптеки на Зегин и аптеката во East Gate Mall ќе нуди широк избор на производи по најконкурентни цени. По повод отвoрањето на новата aптека ЗЕГИН за своите потрошувачи подготви голем број на специјални подароци и изненадувања, како и ексклузивни акции
East Gate Mall

Со отворањето на новата луксузна аптека, Зегин уште еднаш докажа зошто со право се нарекува лидер во фармацевтската индустрија во Македонија.

Извор: ЗЕГИН

Јегуновце: Работна посета низ повеќе населени места

Градоначалникот на општина Јегуновце беше на работна посета низ повеќе населени места во општина Јегуновце каде направив увид на започнати проекти: Во завршна фаза е...