Вевчани: Изградена е локалната улица „ Даскалој – Обиколница “

ОпштиниВевчани: Изградена е локалната улица „ Даскалој – Обиколница “

Најчитано

Продолжуваме со реализација и изградба на локалните улици во Вевчани. Изградена е локалната улица „ Даскалој – Обиколница “

 

Извор: Општина Вевчани 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе