Гостивар: Канцеларијата за иселеници ќе работи со продолжено работно време

ОпштиниГостивар: Канцеларијата за иселеници ќе работи со продолжено работно време

Најчитано

Канцеларијата за иселеници ќе работи со продолжено работно време.

Во текот на следните неколку недели, Канцеларијата за иселеници кај општина Гостивар, од 7 јули ќе почне со работа со продолжено работно време.

Канцеларијата се наоѓа во просториите на Центарот за општински услуги на приземје на зградата на општина Гостивар и ќе работи од 08:00 до 18:00 часот, секој работен ден.

На иселениците им посакуваме пријатен одмор во татковината!

 

 

Извор: Општина Гостивар 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе