Велес: Детските рекреативни катчиња добиваат нов лик

ОпштиниВелес: Детските рекреативни катчиња добиваат нов лик

Најчитано

Во тек е репарација и реконструкција на урбаната опрема на четири детски игралишта во градот, но во наредниот период ќе се обноват сите детски реквизити во градот и околните села.
Предвидените активности од кампањата #СакајГоВелес продолжуваат, Велес станува поубаво место за живеење!
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе