Апасиев: Се гледаме на наредни избори каде Левица и СДС ќе бидат пата-пата, а потоа ви следи пасокизација

Политички партииЛевицаАпасиев: Се гледаме на наредни избори каде Левица и СДС ќе бидат...

Најчитано

(контра-реплика на пратеникот и лидер на Левица, Димитар Апасиев кон Каевски од СДС)

„Читаш реплика напишана од центар за комуникации, како типично соросписко платениче и цијашко пробугарчено конте.

Она што твојата партија го прави, ќе ја донесе да паднете под 180 илјади гласови.

Се гледаме на следните избори, кадешто Левица и СДС ќе бидат пата-пата, а на наредни ќе ви се случи пасокизација и ќе исчезнете од политичката сцена.“(контра-реплика на пратеникот и лидер на Левица, Димитар Апасиев кон Каевски од СДС)

Се гледаме на следните избори, кадешто Левица и СДС ќе бидат пата-пата, а на наредни ќе ви се случи пасокизација и ќе исчезнете од политичката сцена.“

 

 

Извор: ЛЕВИЦА

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе