МНР: Протокол од вториот состанок на Заедничката меѓувладина комисија со Бугарија (скен од официјалната потпишана верзија)

МинистерстваМНР: Протокол од вториот состанок на Заедничката меѓувладина комисија со Бугарија (скен...

Најчитано

Протоколот од вториот состанок на Заедничката меѓувладина комисија со Бугарија (скен од официјалната потпишана верзија) на следниот ЛИНК.

 

 

 

 

Извор: Министерство за надворешни работи 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе