Ресен: Јавен повик за работно ангажирање на 15 (петнаесет) лица

ОпштиниРесен: Јавен повик за работно ангажирање на 15 (петнаесет) лица

Најчитано

Прочитајте и аплицирајте: 👀👇

 

ЈАВЕН ПОВИК АВРСМ

 

 

Извор: Општина Ресен 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе