Крушево: Јавен повик за Општинско-корисна работа

ОпштиниКрушево: Јавен повик за Општинско-корисна работа

Најчитано

Општина Крушево објавува Јавен повик до евидентирани невработени лица за вклучување во Програмата „Општинско-корисна работа“

Повикот може да го погледнете во документот подолу

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе