Дебар: Чистење на градот

ОпштиниДебар: Чистење на градот

Најчитано

Секојдневно чистење на улиците од ѓубрето кое се фрла насекаде. Чистотата е резултат на заедничка посветеност.

Вечерва и секоја наредна вечер чистење на градот и во доцните часови со ноќни смени. За чист Дебар заедно со граѓаните.

 

Извор: Општина Дебар

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе