Крушево: Јавен повик за издавање на киоск на „Гумење“

ОпштиниКрушево: Јавен повик за издавање на киоск на „Гумење“

Најчитано

Општина Крушево објавува Јавен повик за издавање во закуп на урбана опрема – 1 (еден) киоск и тоа киоск бр.1.

Јавниот повик и образецот за понуда можете да ги најдете во документите подолу.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе