Гази Баба: Градоначалникот Бобан Стефковски во работна посета на ООУ “Крум Тошев” во Трубарево

ОпштиниГази Баба: Градоначалникот Бобан Стефковски во работна посета на ООУ "Крум Тошев"...

Најчитано

Во ООУ “Крум Тошев” во н.м Трубарево се одвиваат во завршна фаза градежно – занаетчиските работи кои се реализираат во училиштето во пресрет на почетокот на новата учебна година.

Инвестирањето во образованието претставува инвестирање во иднината на нашите деца. Наша обврска е да создадеме подобри и поквалитетни услови за образование и воспитание.

Извор: Општина Гази Баба 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе