НАЕОП: Онлајн работилница за нови апликанти – 15.09.2022

Самостојни органиСамостојни државни органиНАЕОП: Онлајн работилница за нови апликанти - 15.09.2022

Најчитано

Почитувани, поради голема заинтересираност, Националната агенција за европски образовни програми и мобилност на 15.09.2022 организира онлајн работилница за нови апликанти.

На работилницата ќе се отвори темата за техничките процеси за аплицирање, следење и затварање на апликации / проекти.

По аплицирањето за учество, ќе добиете дополнителни информации и начин на вклучување.

Краен рок за аплицирање е 13.09.2022

 

Формулар за аплицирање:

 

 

НАЦИОНАЛНА АГЕНЦИЈА ЗА ЕВРОПСКИ ОБРАЗОВНИ ПРОГРАМИ И МОБИЛНОСТ 

 

 

Извор: Национална агенција за европски образовни програми и мобилност 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе