Струмица: ЈАВЕН ПОВИК за „Поддршка на младински иницијативи – Старт ап за млади во 2022/23 година Втора Фаза“

ОпштиниСтрумица: ЈАВЕН ПОВИК за „Поддршка на младински иницијативи – Старт ап за...

Најчитано

Целосната содржина на јавниот повик може да ја видите на следниов ЛИНК

Пријава за јавниот повик – ЛИНК

 

 

 

Извор: Општина Струмица

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе