Струмица: ЈАВЕН ПОВИК за времен ангажман на евидентирани невработени лица за вклучување во Проект „Лични асистенти на ученици со попреченост вклучени во редовен образовен процес“

ОпштиниСтрумица: ЈАВЕН ПОВИК за времен ангажман на евидентирани невработени лица за вклучување...

Најчитано

Целосната содржина на јавниот повик може да ја видите на следниов ЛИНК

Пријава за аплицирање – ЛИНК

 

 

 

 

Извор: Општина Струмица

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе