Радовиш: Ослободување од плаќање на паркинг простор за претстојната манифестација „Самун ем Татлија“

ОпштиниРадовиш: Ослободување од плаќање на паркинг простор за претстојната манифестација „Самун ем...

Најчитано

Советниците вчера на 17-итна седница едногласно донесоа одлука за ослободување од плаќање на паркинг простор за претстојната манифестација „Самун ем Татлија“ за деновите 30 септември, 1 и 2 октомври 2о22 година.

 

 

 

 

Извор: Општина Радовиш 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе