Гази Баба: Завршени градежните работи за изградба на пешачки патеки со павер елементи во Железара

ОпштиниГази Баба: Завршени градежните работи за изградба на пешачки патеки со павер...

Најчитано

Изминатиот период се изградија пешачки патеки со павер елементи и во Триангла, Стајковци, Автокоманда, Ченто и низ другите населени места.

Продолжуваме и во следниот период со активности.

Извор: Општина Гази Баба

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе