Радовиш: Дечиња од ЈОУДГ “Ацо Караманов” во посета на општината

ОпштиниРадовиш: Дечиња од ЈОУДГ “Ацо Караманов” во посета на општината

Најчитано

По повод Недела на детето, дечињата од ЈОУДГ “Ацо Караманов”  ширеа насмевки меѓу граѓаните во општина Радовиш.

Дечињата беа во посета во општината и таму се запознаа со вработените и беа примени од Секретарот и вработените во општината.

Со своето присуство им го разубавија денот и им упатија порака да бидат секогаш насмеани и среќни.

 

 

Извор: Општина Радовиш 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе