spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниКратово: Отворена бесплатна телефонска линија за проблем со јавното осветлување

Кратово: Отворена бесплатна телефонска линија за проблем со јавното осветлување

ИЗВЕСТУВАЊЕ

Јавното претпријатие одговорно за јавното осветлување на Општина Кратово отвори бесплатна телефонска линија на која граѓаните ќе можат да пријавуваат проблем со јавното осветлување.

Пријавувањето може да се направи на телефонскиот број 042 528 300.

Извор: Општина Кратово

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...