Општина Кисела Вода : Денес без вода улица „Мариовска“

Општина Кисела Вода информира дека денес од 08:30 часот без вода ќе останат корисниците од улицата „Мариовска“.

Прекинот ќе биде поради отстранување дефект на затворач на истата улица и ќе трае се до завршување на работните активности.

Извор: Општина Кисела Вода

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *