spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМОН: Конкурс за запишување ученици во јавните средни училишта за учебната 2024/2025...

МОН: Конкурс за запишување ученици во јавните средни училишта за учебната 2024/2025 година во Република Северна Македонија

Прочитајте

Средба Маричиќ со Јанос Бока: Европската интеграција на Северна Македонија мора...

0
Првиот заменик претседател за европски прашања Бојан Маричиќ денес оствари средба со Јанос Бока, министерот за европски прашања на Унгарија.  На средбата се говореше за...