spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Оглас за испит за извршители јунска сесија 2024

МП: Оглас за испит за извршители јунска сесија 2024

Прочитајте

Средба Маричиќ со Јанос Бока: Европската интеграција на Северна Македонија мора...

0
Првиот заменик претседател за европски прашања Бојан Маричиќ денес оствари средба со Јанос Бока, министерот за европски прашања на Унгарија.  На средбата се говореше за...