spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОгласи за вработувањеАА: Огласи за Државни и Јавни службеници

АА: Огласи за Државни и Јавни службеници

Прочитајте и дознајте: 👀👇

ОГЛАСИ

Извор: Агенција за администрација

Прочитајте

АПЈ: Започна обуката на преведувачи и лектори по албански јазик

0
Како и претходните години, така и оваа година започна обуката на административни службеници, кои работат како преведувачи и лектори на албански јазик во нивните...