spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeСамостојни органиСамостојни државни органиАА: Прашања од стручниот дел од испитот за Административни службеници

АА: Прашања од стручниот дел од испитот за Административни службеници

Прочитајте

Карпош: Еко викенд со ,,Генералка Викенд“

0
Општина Карпош и оваа година се придружи на националната еко акција, ,,Генералка Викенд“, во која се спроведе активно чистење на територија на цел Карпош,...