spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниЦентар: По повод Свесткиот ден на уметноста – 15 април, Ве очекуваме...

Центар: По повод Свесткиот ден на уметноста – 15 април, Ве очекуваме на улица „Македонија“ во 18:30 часот. Бидете дел од настанот Центарски улици 2

По повод Свесткиот ден на уметноста – 15 април, Ве очекуваме на улица „Македонија“ во 18:30 часот. Бидете дел од настанот Центарски улици 2.

Извор: Општина Центар

Прочитајте

АХВ: Бабовски реизбран за генерален секретар на WOAH за Европа

0
Директорот на Агенција за храна и ветеринарство, Николче Бабовски вчера во Париз, Франција реизбран е за Генерален секретар на регионалното претставништво на Светската организација...