spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГази Баба: Изградба на нов спортски терен во Инџиково

Гази Баба: Изградба на нов спортски терен во Инџиково

 Интензивно се работи на изградба на нов спортски терен на најсовремена тартан подлога во Инџиково, со што реализираме уште еден нов проект.

Изградба на овој спортски терен беше едно од најчестите барања на граѓаните од ова населено место до градоначалникот Бобан Стефковски.

Извор: Општина Гази Баба

Прочитајте

МОН: Конкурс за стипендии за студиски престој во земјите членки на...

0
Централноевропска програма за размена во областа на  универзитетските студии    (CEEPUS-Central European  Exchange Program for University Studies)  објавува: КОНКУРС за стипендии за студиски престој во земјите членки...