spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeНовостиЈА: D'Hondt Метод - Калкулатор

ЈА: D’Hondt Метод – Калкулатор

Прочитајте и дознајте 👀👇🇲🇰🇲🇰🇲🇰

Javnaadministracija.mk

Извор: Javnaadministracija.mk

Прочитајте

Охрид: Успешно реализирана еколошката акција „Генералка Викенд“

0
Голема количина на ПЕТ амбалажа и мешан отпад беа собрани во рамки на еколошката акција „Генералка Викенд“ која се одржа во петокот на 17-ти...