spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Известување за испит за извршители- јунска сесија

МП: Известување за испит за извршители- јунска сесија

Прочитајте

Пробиштип: Прскање против комарци 21 јуни

0
На 21.06. 2024 (петок) во раните утрински часови предвидено е прво авионско третирање на територија на општина Пробиштип. Акцент при прскањето ќе биде ставен на Пробиштип и...