spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeНовостиСобрание: Предлог на закон за изменување и дополнување на Законот за организација...

Собрание: Предлог на закон за изменување и дополнување на Законот за организација и работа на органите на државната управа, по скратена постапка

ПРЕТХОДНА ОБЈАВА
СЛЕДНА ОБЈАВА

Прочитајте

Дојран: Дојран Гурман Фест 2024

0
Дојран Гурман Фест 2024– гастрономско патување низ вкусовите на традиционалната кујна од Дојран приготвени од вештите раце на жените од “Здружение на жени-Дојрана” кои...