spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниЃорче Петров:„Радушка” доби нов коловоз фаза во должина од 480 метри, нова пешачка патека и ново улично осветлување

Ѓорче Петров:„Радушка” доби нов коловоз фаза во должина од 480 метри, нова пешачка патека и ново улично осветлување

Прочитајте

Карпош: Соопштение

0
Општина Карпош е згрозена од синоќешниот немил настан во ромската населба во Злокуќани. Такво насилие, крволочност, со употреба на лопати, секири, ножеви… (за среќа...